Ürünümü değiştirmek/iade etmek istiyorum, nasıl yapabilirim?

Yardım İster misin?

Müşteri temsilcimiz sana yardımcı olabilir.

0850 744 07 77Hafta içi 09:00-18:00

Geri Dön

Ürünümü değiştirmek/iade etmek istiyorum, nasıl yapabilirim?

Greyder.com’dan yaptığınız alışverişte %100 memnun kalmadıysanız, ürünü değiştirebilir ya da para iadesi talep edebilirsiniz. Ürününüz size teslim edildikten 14 gün boyunca ücretsiz olarak iade edebilirsiniz. Bu hizmetimizden yararlanabilmeniz için; ürünün kullanılmamış olması gerekmektedir. Bu şartları sağlamayan ürünlerin iade işlemi gerçekleştirilmez.

Değişim/iade için aşağıdaki prosedürü izlemeniz gerekmektedir.

 

İADE-DEĞİŞİM SÜRECİ
Tekrar satılabilir niteliğini yitirmemiş olan Greyder’inizi UPS kargo ile Greyder Halkalı Müşteri Kodunu (6110EX) kullanarak, kargo ücreti ödemeden bize gönderebilirsiniz.
Greyder’inizi, UPS KARGO ile "Atatürk Bulvarı No:112 (2. Bodrum)  34303 Başakşehir /İstanbul" adresine göndermeniz ve iade veya değişim talebinizi küçük bir not ile belirtmeniz yeterlidir.
İletişim bilgilerinizi, müşteri ad- soyad ve talebinizi gönderdiğiniz ürün ile açıkça belirtmeniz gerekmektedir. UPS Müşteri Hizmetleri’ni 444 00 33 numaralı telefondan arayarak, 6110EX kargo kodunu belirtip, ürünü ücretsiz olarak teslim aldırdıktan sonra yukarıdaki adrese gönderebilirsiniz.

İade etmek istediğiniz ürün bize ulaştığında yetkililer tarafından değerlendirilir ve iadeniz gerçekleştiğinde size durum bilgisi iletilir.
Unutmayın aynı fiyattaki farklı ürünlerde de kolayca değişim yapılmaktadır.

Bu cevap yardımcı oldu mu?