Sipariş verirken nelere dikkat etmeliyim?

Yardım İster misin?

Müşteri temsilcimiz sana yardımcı olabilir.

0850 744 07 77Hafta içi 09:00-18:00

Geri Dön

Sipariş verirken nelere dikkat etmeliyim?

Greyder.com'da oluşturmuş olduğunuz siparişin tamamlanması için, yönlendirildiğiniz banka ödeme ekranından (sayfasından) kart bilgilerinizi girerek ödeme işlemini tamamlamanız gerekmektedir. Ödeme durumu "BEKLİYOR" olan siparişler ödeme işlemi tamamlanmadığı takdirde, 1 (Bir) Gün içinde otomatik olarak iptal edilmektedir. Banka ödeme işlemi tamamlanan "HAZIRLANIYOR" durumundaki siparişler maksimum (azami) 1-3 İş günü içinde UPS Kargoya Teslimat Adresinize gönderilmek üzere teslim edilecektir.

Önemli Uyarı: Ödeme Sırasında yönlendirildiğiniz bankanız ödeme sayfasından "ödeme başarıyla tamamlanmıştır" ibaresine ulaşmadan ayrılırsanız Siparişiniz ödeme durumu "bekliyor" şeklinde sistemde oluşturulacaktır. 
Ödemesi İşlemi Tamamlananlar Siparişler Ödeme durumu "ödendi" şeklinde hesabınızda oluşturulacaktır.

Siparişinizin kargo ile gönderiminde, üye olurken doldurduğun üyelik formundaki bilgilerden yararlanılır. Siparişinizin gönderimi sırasında doğacak herhangi bir sorunda müşteri temsilcimiz, üyelik bilgilerinizden yararlanarak sizinle iletişime geçer. Bu nedenle üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve güncel olmasını rica ederiz. Üyelik bilgilerinizi güncellemek için buraya tıklayabilirsin. Siparişiniz tarafımıza bildireceğiniz kargo adresine gönderilir. Kargo teslimatı sırasında bir sorun yaşanmaması için adres bilgilerinizin eksiksiz ve güncel olduğunu kontrol etmeni rica ederiz. Adres eklemek veya mevcut adresini güncellemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Bu cevap yardımcı oldu mu?