Close
Arama
Filters

Kargo ve İade

Siparişin Oluşturulması

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Greyder.com'da oluşturmuş olduğunuz siparişin tamamlanması için, yönlendirildiğiniz banka ödeme ekranından (sayfasından) kart bilgilerinizi girerek ödeme işlemini tamamlamanız gerekmektedir. Ödeme durumu "BEKLİYOR" olan siparişler ödeme işlemi tamamlanmadığı takdirde, 1 (Bir) Gün içinde otomatik olarak iptal edilmektedir. Banka ödeme işlemi tamamlanan "HAZIRLANIYOR" durumundaki siparişler maksimum (azami) 1-3 İş günü içinde UPS Kargoya Teslimat Adresinize gönderilmek üzere teslim edilecektir.

 

Önemli Uyarı: Ödeme Sırasında yönlendirildiğiniz bankanız ödeme sayfasından "ödeme başarıyla tamamlanmıştır" ibaresine ulaşmadan ayrılırsanız Siparişiniz ödeme durumu "bekliyor" şeklinde sistemde oluşturulacaktır. 

Ödemesi İşlemi Tamamlananlar Siparişler Ödeme durumu "ödendi" şeklinde hesabınızda oluşturulacaktır.

 

Kargo ve Teslimat

ÜCRETSİZ kargo

Greyder.com’dan yapacağınız alışverişlerde asla kargo ücreti ödemezsiniz. Türkiye sınırları dahilinde yapılan alışverişlerinizde boyut, kilo, adet sınırlaması olmadan kargonuz ücretsiz olarak adresinize gönderilir. Üründen memnun kalmamanız halinde, yine ücretsiz kargo ile iade ve değişim yapabilirsiniz.

7 iş günü içinde teslimat

Greyder.com’dan sipariş verdiğiniz ürün, ortalama 7 iş günü içinde elinize ulaşır. Teslimat süremiz iş günü üzerinden hesaplandığı için belirtilen süreye hafta sonu ve resmi tatiller dahil değildir. Siparişleriniz maximum (azami) 1-3 iş günü içerisinde UPS Kargo’ya teslim edilerek; sigortalı olarak gönderilir. Türkiye sınırları dahilindeki herhangi bir yere ulaşım süremiz en geç 15 iş günüdür.

Siparişinizi takip etmek için

Ana menüde “Hesabım” butonunu tıklayıp “Siparişlerim”i seçtiğinizde açılan sayfada siparişlerinizin durumunu takip edebilirsiniz. 

 

İade***

Greyder.com’dan yaptığınız alışverişte %100 memnun kalmadıysanız, ürünü değiştirebilir ya da para iadesi talep edebilirsiniz.Ürününüz size teslim edildikten 15 gün boyunca ücretsiz olarak iade edebilirsiniz. Bu hizmetimizden yararlanabilmeniz için; ürünün kullanılmamış olması gerekmektedir. Bu şartları sağlamayan ürünlerin iade işlemi gerçekleştirilmez.

Memnun kalmadığınız bir ürünü Greyder.com’a kolayca iade edebilirsiniz. Ürününüzü, faturanızın alt kısmında bulunan iade formunu doldurarak UPS KARGO ile 34C193 kargo kodu ile  Atatürk Bulvarı No:112 - (2. Bodrum)  34303 Başakşehir - İstanbul adresine ücretsiz gönderebilirsiniz. İade etmek istediğiniz ürünü, hiçbir ücret ödemenize gerek kalmadan kapınızdan aldırabilirsiniz. Bu hizmet sadece UPS KARGO’nun bu hizmeti verdiği şehirler için geçerlidir. İade etmek istediğiniz ürün bize ulaştığında yetkililer tarafından değerlendirilir ve iadeniz gerçekleştiğinde size durum bilgisi iletilir.

İade şartları

 • Ürününüzü, teslim aldığınız tarihten itibaren 15 gün içerisinde iade edebilirsiniz.
 • İade etmek istediğiniz ürün, orijinal kutusunda/paketinde, kullanılmamış, yeniden satılabilirlik özelliğini yitirmemiş olmalıdır.
 • İade talebinde bulunduğunuz ürünü orijinal faturasıyla ve faturanın alt bölümündeki formu doldurarak “İade Talebi” olduğunu form üzerinde yazılı olarak belirterek, eksiksiz şekilde  Atatürk Bulvarı No:112 - (2. Bodrum)  34303
  Başakşehir - İstanbul
   iade adresine göndermelisiniz.
 • Greyder.com’da sadece yeniden satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş ürünlerin iadesi yapılır. Formun üzerinde iade sebebini belirttiğiniz ya da değişim talebinde bulunduğunuz takdirde, ürün bedeli hesabınıza iade edilir.
 • İade kargonuz bize ulaştığında, iade departmanımız tarafından incelir. İptal edilen siparişlerinizin tutarı, ödeme yaptığınız kredi kartına yedi iş günü içerisinde teslim edilir. İadenizin ekstrenize yansıması, bankanıza bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Ürün iade adresi: Atatürk Bulvarı No:112 - (2. Bodrum)  34303 Başakşehir - İstanbul

 

İade Prosedürü

1. Adım: İade formunuzu doldurun

 • Faturanızın alt kısmında bulunan ‘İade Talep Formu’nu doldurun. Formda para iadesi talebinizi açıkça belirtin.
 • Eğer ürünün faturası kurumsal ise iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, kargo payı dahil edilmeden, “Ürün Birim Fiyatı + KDV” şeklinde kesilmiş bir iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri iade faturası kesilmediği takdirde tamamlanamamaktadır.
 • İade yalnızca ürünü satın alan kişilerden kabul edilir.

2. Adım: Ürünü orijinal kutusuna koyun

 • İade etmek istediğiniz ürünün orijinal ayakkabı kutusu ya da paketinin içine yerleştiriniz. Ürün ve ürün kutusunun teslim aldığınız şekliyle, orijinalliği bozulmamış ve tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş olması halinde iadeniz kabul edilebilir.

 

3. Adım: İadeniz Greyder.com’a ulaştığında...

 • Greyder.com; iade paketinizi teslim aldıktan sonra, ürünleri kontrol eder ve ödemeyi yaptığınız kredi kartına paranızı iade eder. Bu süreç için de yine hiçbir ücret ödemezsiniz.

Kullanılan ürün için geri bildirim

Kullanım sonucu karşılaşılan problemlerde inceleme sürecimiz üzerinden işlem gerçekleşir. İncelenmesi talebiyle iadesini talep ettiğiniz Ürün İnceleme Departmanımız tarafından incelenir. İnceleme süresi 15 ila 30 iş günüdür. Yapılan inceleme sonucunda; İnceleme durumu tarafımızdan hazırlanan inceleme raporu ile size bildirilir.

 

 

***www.greyder.com ‘dan yapılan alışverişlerin İade ve Değişim işlemleri sadece www.greyder.com üzerinden yapılabilmektedir. Mağazalarımızdan İade ve Değişim sağlanamamaktadır.

 

GREYDER

Greyder tüketicisiyle buluştuğu 1994 yılından beri sağlamlık, kalite ve dinamizmle özdeşleşen, ailenin hemen her bireyi için ürünler sunan ancak en çok da gençlerin dilinden anlayan popüler bir markadır.

Yukarı